Rosnące zainteresowanie typowaniem e-sportu wpływa na to, że coraz większa liczba legalnych, Polskich bukmacherów decyduje się na dołączenie do swojej oferty obstawianie gier online. Jednakże czy u wszystkich bukmacherów możemy już obstawiać zakłady na e-sport? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego poradnika!

U których bukmacherów możemy obstawiać zakłady na e-sport?

E-sport kontra bukmacherzy

Większość z legalnie działających na polskim rynku firm bukmacherskich proponuje osobom zafascynowanym e-sportem możliwość obstawiania najważniejszych wydarzeń w świecie gier online. Przykładem mogą być tu zakłady na CS GO u STS. Rozwój esportu powoduje, że bukmacherzy nie tylko włączają gry do swojej oferty, ale coraz chętniej angażują się w sponsorowanie polskiego świata gier. Najaktywniejsi w swoich działaniach są przedstawiciele firmy STS. Ten bukmacher od marca 2019 wspiera jedną z najlepszych drużyn CS:GO – ekipę AGO Esport.

Do tego też dochodzi współpraca z inną drużynę CS:GO Devils.one. Ale nie tylko STS tutaj się angażuje, ponieważ w sponsoring świata gier chętnie wchodzą również inni bukmacherzy. LV BET niedawno został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji rozgrywek Esport Championship Series. Z kolei PZ Buk był oficjalnym sponsorem turnieju Counter Strike’a: Global Offensive, który został zorganizowany przez Games Clash Masters. Czy doczekamy się czasów, kiedy w Polsce najpopularniejszym sportem do obstawiania nie będzie piłka nożna, ale np. mecz w CS:GO? Jeżeli tempo rozwoju tego sportu elektronicznego będzie utrzymywało swoją dynamikę wzrostu, to wszystko jest możliwe.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Pewne typy na e-sport?

Pewne typy na e-sport cieszą się z dnia na dzień coraz większą popularnością. W dzisiejszych czasach gry online są przez wielu traktowane na równym poziomie co piłka nożna, bądź nawet i koszykówka. I chociaż nie każdy zgadza się z takim stanem rzeczy, nie da się zaprzeczyć, że produkcje jak CS:GO, zaczynają pomału wpisywać się do kanonu tradycyjnych dyscyplin sportowych. Bukmacherzy od całkiem długiego czasu oferują typy IEM oraz na inne turnieje, które cieszą się dużym zainteresowaniem, a przy tym pozwalają zawodnikom na zdobywanie pokaźnych wygranych. Da się jednak coraz częściej zauważyć, że u buka obstawiać można też pojedyncze mecze czy imprezy o mniejszej randze.

Darmowe typy na CS: GO

Interesują cię pewniaki na esport? To zacznij szukać witryn online, oferujące pewne typy bukmacherskie! Pamiętajcie jednak, że obstawianie e-sportu to prawie to samo, co granie innych dyscyplin. Nie ma tu zatem mowy o cudownych wygranych bądź algorytmach, które miałby nam zapewniać regularny, zysk na zakładach bukmacherskich. Także jeśli chcecie regularnie wygrywać z bukmacherem na zakładach e-sportowych, musicie wziąć to pod uwagę, oraz zdobyć odpowiednią wiedzę odnośnie e-sportu. W przeciwnym wypadku nie macie co nawet marzyć o wielkich wygranych, chociaż co prawda zdarzają się czasem sytuacje, gdzie drużyny które teoretycznie nie miały szans na wygraną, wychodziły z takiego spotkania zwycięsko, jednakże nie są to sytuacje częste, dlatego też nie powinniśmy tu zbytnio na naszym szczęściu polegać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie tenisa a kwarantanna
Następny artykułJakie cechy powinien posiadać każdy dobry typer?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.