Star-typ-Sport – to według z nas jeden z najstarszych oraz najlepszych bukmacherów na naszym, Polskim rynku. Co dość nietypowe, główna siedziba STS znajduje się właśnie w Katowicach – patrząc na ,,bogactwo” tej firmy, jej siedziba to nie jest jakiś pałac, a jedynie skromny budynek. No ale my nie o tym, czas dowiedzieć się – czy STS to najlepszy bukmacher na rynku?

STS – czy jest to najlepszy bukmacher na rynku?

Zakłady bukmacherskie STS

STS – czyli jeszcze raz : Star-Typ-Sport to Polska, legalna firma bukmacherska. STS powstało w 1997 roku. Klienci tej firmy mogą grać na rozmaitych zakładach bukmacherskich – nie tylko pojedyncze, ale także złożone (akumulatory). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stawiać również zakłady systemowe. Minimalna stawka to tylko 2 złote polskie. Jak dużo można wygrać (maksymalnie) z jednego kuponu? Pół miliona złotych. Dużo? Mało? – to już głównie zależy od was. Transakcje finansowe mogą być realizowane u tego bukmachera na kilka różnych sposobów (karty płatnicze, portfele internetowe, Dotpay, PayU, Tpay, BLIK i tak dalej). Ciekawą alternatywą jest możliwość wpłaty gotówki w punkcie stacjonarnych. Swobodnie można także zdecydować się na obstawianie takich dyscyplin, jak chociażby piłka nożna lub skoki narciarskie. Nie brakuje również mniej popularnych opcji (snooker, rugby, szachy).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Pakiet bonusowy od STS

Do pakietu powitalnego należą:

 – freebet (25 zł),

 – zakład bez ryzyka (35 zł)

 – bonus od pierwszej wpłaty (do 1200 zł),

STS ponadto posiada bogatą ofertę dyscyplin sportowych, jak również możliwość przewidywania innych wydarzeń i rozgrywek karcianych. W ofercie znajdują się zakłady na żywo, zakłady na e-sport, zakłady specjalne – oraz wiele innych.

A co my sądzimy o STS?

STS to ciekawy bukmacher pod kilkoma względami. Jak już wcześniej pisaliśmy – jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada swoją siedzibę zarejestrowaną w Polsce – oraz po prostu tutaj powstał (to znaczy w Polsce oczywiście). Osoby które mieszkają w Katowicach, zapewne nawet o tym nie wiedzą, co jest dość zabawne, z racji tego że jak wielkimi kwotami operuje ten bukmacher. Oczywiście, Katowice są pełne takich przedsiębiorstw – niedawno wybudowany w centrum blok Fujitsu, Rockwell itd. – no ale przecież żadne z nich nie jest Polską firmą, a STS jest. Oczywiście, nie powinniśmy darzyć firm bukmacherskich zaufaniem – z racji tego jaką profesją się oni trudnią, ale jakoś jest tak nam ,,lżej” kiedy o tym pomyślimy, z racji tego że to jest jednak ,,nasze” – a nie zarejestrowane w jakimś raju podatkowym na Malcie bądź Gibraltarze. Kolejną kwestią tutaj jest to – że Star-Typ-Sport jako jeden z pierwszych uzyskał Polską licencję na obrót zakładami wzajemnymi na terenie Polski. To jednakże o czymś świadczy, skoro Polskie Ministerstwo Finansów, dosłownie demolując szarą strefę (nowelizacją ustawy hazardowej w 2017) jaką były zakłady bukmacherskie w Polsce – przyznało licencję właśnie STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać piłkę nożną – poradnik bukmacherski
Następny artykułCzy z obstawiania zakładów sportowych można się utrzymać?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.