Nie da się ukryć, że są w bukmacherce pewne kwestie, które każdy gracz powinien znać. Dlatego też dziś przedstawimy ci porady, które nie powinny nigdy cię ominąć. Dowiesz się o nich, czytając dalej…

Porady bukmacherskie które każdy gracz powinien znać

Obstawianie singli to najpewniejsza droga do zwycięstwa

To zrozumiałe, że najlepiej jest obstawiać pojedyncze. To najbezpieczniejszy wybór, zwłaszcza jeśli jesteś dopiero początkującym graczem – chociaż doświadczeni gracze też grają w większości na typach pojedynczych. Jednakże to dopiero początek drogi, ponieważ trzeba też uważnie obserwować i porównywać kursy różnych bukmacherów, bo nie ma sensu stawiać zakładów po niskich kursach. Musisz także nauczyć się przegrywać, ponieważ wiele osób popełnia ten sam błąd, próbując wygrać za wszelką cenę. Możesz stopniowo znaleźć sposób na obstawianie, ale zanim wprowadzisz określone techniki obstawiania, musisz zastanowić się, który rodzaj obstawiania jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. Z jednej strony możemy skorzystać z kuponu, ale trzeba pamiętać, że zazwyczaj zyski nie są wysokie i należy wziąć pod uwagę, że niskie kursy nie oznaczają niskie dochody. W takim przypadku należy również rozważyć, czy w przypadku przegranej zysk z następnego zakładu może zrekompensować stratę spowodowaną zakładem i nadal przynosić satysfakcjonujący zysk? W końcu około 20% twojej wygranej (bądź przegranej) zabiera bukmacher i rząd, więc zawsze pamiętaj o opłacalności swoich zakładów!

Fora bukmacherskie zawsze pomogą ci w obstawianiu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych typach zakładów sportowych, to fora bukmacherskie są idealnym miejscem dla ciebie. Znajdziesz tam wielu zapalonych graczy zakładów online, którzy na pewno będą chcieli ci pomóc w obstawianiu – jeśli odpowiednio o to poprosisz. Pamiętaj jednak o tym, że nie każdy będzie dawał ci wartościowe rady, dlatego też czasem warto jest upewnić się dwa razy, że dana osoba pisze prawdę.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Wygrywanie u bukmachera

To normalne, że gracze z wyższymi zdolnościami mogą opracować strategie, które łączą indywidualne zakłady i promocje, aby zapewnić im najwyższe kursy bukmacherskie. Pamiętaj jednak, że póki co, ty takim graczem nie jesteś, dlatego też jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich, musisz być przygotowany do tego, że będziesz musiał na to poświęcić sporo czasu. To zrozumiałe, jeśli nie chcesz traktować zakładów jako drugiej pracy, ale z drugiej strony, jeśli chcesz wygrywać u bukmachera – to nie ma innej opcji – musisz zainwestować w to swój czas.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami dobrze jest odpocząć

Wielu graczy popełnia ten błąd, że stara się ,,odegrać” – co często bywa bardzo problematyczne, z racji tego, że przez to można naprawdę wiele stracić. Dlatego też, jeśli nie uda ci się wygrać, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli odpoczniesz trochę od zakładów, a później dokładnie przeanalizujesz, co poszło nie tak.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać u bukmachera? – Poradnik
Następny artykułCo warto wiedzieć o zakładach akumulowanych?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.