Trzeba być spostrzegawczym człowiekiem, żeby dopatrzeć się w poradnikach tego, że zamiast przekazywać konkretne informacje, zostały one napisane byle jak, tylko po to, aby ten wpis był. No ale my się takimi gniotami nie zajmujemy, zawsze staramy się przekazać wam jak najlepiej wszystkie wiadomości na temat bukmacherki, dlatego dzisiaj przygotowaliśmy coś dla naszych ,,żółtodziobów”!

Przede wszystkim – dowiedz się jakie sporty ,,rozumiesz”

Przez rozumienie, mamy na myśli to, czy dany sport wcześniej już uprawialiśmy, bądź też jesteśmy jego ,,wielkimi fanami numer jeden” tego sportu. Bawi nas to określenie, z racji tego że zawsze ludzie mówią że są ,,fanami numer jeden” a tak naprawdę jakby byli numerami jeden to by byli sławni, nieprawdaż? No ale my nie o tym, wróćmy na prawidłowy tor rozmowy.

Chodzi tutaj mniej więcej o to, że powinniśmy mieć nieco doświadczenia w danym sporcie, który chcemy obstawiać, a nawet jak go nie mamy to w ostateczności wystarczy, jeśli przynajmniej się tym sportem interesujemy i przynajmniej regularnie go oglądamy. Dlaczego jest to aż takie ważne? A no z tego powodu, ponieważ jeśli mamy doświadczenie bądź interesujemy się danym tematem, to będziemy znali już pewne zachowania (taktykę) zawodników, przez co będziemy wiedzieć mniej więcej czego po nich się spodziewać. Oczywiście można również obstawiać zakłady bukmacherskie nie mając ani wiedzy, ani zainteresowania danym sportem, ale wtedy nasze szanse na prawidłowe obstawienie jakiegoś typu są naprawdę minimalne. Z resztą też, w końcu z tego bukmacher ponosi największe zarobki.

Kontynuując – wybór firmy bukmacherskiej

Następnym krokiem zaraz po odpowiedzi na kilka pytań zadanych wyżej, jest wybór legalnego bukmachera. A o co chodzi z tym, że musi to być akurat ,,,legalny” bukmacher? To bardzo proste, jeszcze niecałe trzy lata temu, rynek bukmacherski był całkowicie nieregulowany, dopiero po tym jak nasze Ministerstwo Finansów nowelizowało (czyli aktualizowało) ustawę hazardową, to nagle wszyscy bukmacherzy musieli zacząć tańczyć, jak im fiskus zagra. Oprócz tego, musimy zdecydować się przecież, który bonus na start wybrać, ponieważ każdy bukmacher proponuje nam co innego. Oferta bonusowa dla nowych klientów w bukmacherce to bardzo obszerny temat, dlatego zostawimy sobie ten temat na inny poradnik.

A co zrobić, jak już wybraliśmy bonus i firmę?

Przed rozpoczęciem obstawiania, warto poczytać sobie na forach bukmacherskich sposoby typowania bardziej doświadczonych typerów. Oczywiście, nie warto je wykorzystywać, z racji tego że skoro gracz się nimi dzieli, to zapewne bukmacher już o tych sposobach gry wie i je zna, i ,,drugi raz się na to nie da nabrać”, chociaż nie chodzi nam tu o to, abyśmy wykorzystali ten cały sposób, ale tylko jego części, które uznamy za przydatne, z racji tego że pomoże nam to zbudować własny, niepowtarzalny sposób typowania w przyszłości. Oprócz tego, musimy dowiedzieć się jakie są rodzaje typów bukmacherskich, ponieważ bez tego, nie będziemy wiedzieć który rodzaj zakładu na dane spotkanie będzie dla nas najbardziej korzystny.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zarobienie swojego pierwszego miliona jest możliwe na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułJak obstawiać piłkę nożną – poradnik bukmacherski
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.