Czasami tak jest, że chcemy zrobić coś nowego – coś zacząć, ale nie bardzo wiemy jak. No i zaczynamy wtedy szukać odpowiedzi. Niektórzy zadowalają się wypowiedzią z jednej strony, inni zaś robią bardzo dokładny ,,wywiad” – na temat tego co chcą robić. Ci drudzy będą mieli naturalnie większą ilość wiedzy – no ale bez doświadczenia też niewiele zdziałają. Dlatego też prezentujemy wam nasz nowy poradnik – jak obstawiać mecze online u bukmachera!

Obstawianie wyników meczy online u bukmachera – poradnik

Obstawianie meczów online – ale najpierw wybierz bukmachera!

Najpierw musimy zdecydować, od którego bukmachera zacząć. Oczywiście zaraz znajdą się ludzie, którzy mówią, że nie rozmawialiśmy jeszcze o piłce nożnej – a już ruszamy takie tematy. Ale czekaj, musisz być na to przygotowany przecież, prawda? Na naszym rynku mamy ponad 18 legalnych bukmacherów, którzy mogą Ci zaoferować zakłady na twoje ulubione sporty.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Legalny bukmacher a prawo

Pamiętajmy aby wybierać legalne firmy bukmacherskie, bo czasami może być tak, że jeśli będziemy nieuważni, to zamiast tej wygranej gotówki, możemy mieć problemy z prawem, ponieważ ten bukmacher u którego obstawiliśmy akurat nie ma licencji, co czyni z niego nielegalnego bukmachera. Chyba każdy jest się w stanie domyślić, co potrafi zrobić fiskus, kiedy nie będziemy przestrzegać prawa, wystarczy przytoczyć tutaj obraz kontroli skarbowej wraz z oddziałem policji na czele.

Bonusy na start – na piłkę nożną również coś się znajdzie

Bukmacherzy oferują w większości przypadków bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy freebet bukmacherski, czyli darmowa suma pieniężna na pierwszy zakład (choć najczęściej haczyk tkwi tutaj w depozycie). Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS czy Fortuna, to zapewne uda nam się znaleźć odpowiedni dla nas bonus, oczywiście czasami są również i takie, które są oferowane specjalne na piłkę nożną. Oczywiście, warto jest spytać znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje zagadnieniami obstawiania meczów, bądź poczytać o bukmacherach na stronach internetowych.

Zarobek na zakładach bukmacherskich

Każdy chce znać odpowiedź na to pytanie, ponieważ gra się przede wszystkim dla pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty swoich pieniędzy, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest przecież potencjalne podwojenie zainwestowanej przez nas kwoty. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy którymś zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, z racji tego że wyjmujemy tutaj z równania aspekt niepewności i zaskoczenia, który tak dużo przecież znaczy w zakładach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wystartować z typowaniem zakładów bukmacherskich?
Następny artykułJak obstawia się piłkę ręczną u bukmachera? – Poradnik od eksperta
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.