Bukmacher Milenium w ostatnich czasach stał się całkiem popularną firmą, która oferuje zakłady bukmacherskie. Ostatnio też zaproponował swoim graczom nowe usługi, o których opowiemy wam za chwilę!

Nowe usługi bukmacherskie od Milenium

Usługa ,,sprawdź kupon” Milenium

Nie da się ukryć, że nie każdy ma ochotę na obstawianie zakładów sportowych przez internet, dlatego też bukmacherskie punkty stacjonarne wcale nie są najgorszym rozwiązaniem, ale po graniu w takich punktach sprawdzanie każdego kuponu z osobna jest dość czasochłonne, dlatego też jest to opcja dla każdego, kto chce szybko sprawdzić, czy udało mu się zdobyć jakieś pieniądze.

Aby skorzystać z tej nowej usługi Milenium nie musimy jakoś wyjątkowo się denerwować czy też męczyć, z racji tego że nie ma tutaj mowy o skanowaniu kodów i tak dalej, a wszystko, co należy zrobić, to podać krótki kod składający się z dwóch ciągów cyfr. Oczywiście, znacznie wygodniej jest grać przez internet w standardowy sposób. Jeżeli ma się konto w Milenium online, ma się non-stop dostęp do zagranych zakładów i bardzo łatwo sprawdzić, który z kuponów okazał się wygrany, a który nie.

“Sprawdź kupon Milenium jest narzędziem, które umożliwia sprawdzenie statusu zakładu zawartego w dowolnym punkcie Milenium. Aby sprawdzić status kuponu należy wpisać jego numer w poniższe pola oraz nacisnąć przycisk “sprawdź”. Wprowadzenie poprawnego numeru spowoduje wyświetlenie kuponu wraz ze wszystkimi zdarzeniami oraz informacją o rodzaju zawartego zakładu i wysokości ewentualnej wygranej. Umiejscowienie numeru na kuponie ilustruje poniższe zdjęcie.“

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak skorzystać z tej usługi Milenium?

1 – Wchodzimy na stronę internetową www.Milenium.pl. Górny panel zakładek to kilka działów, w tym jeden o nazwie “Strefa gracza”.

2 – Wybieramy funkcję “Sprawdź kupon”, by przejść do funkcji zweryfikowania zakładu.

3 – Wpisujemy na stronę numer naszego kuponu.

4 – Po wpisaniu wszystkich informacji pozostaje kliknięcie przycisku “Sprawdź Kupon”! Kilka chwil i widzimy, czy i ile udało nam się wygrać!

Milenium – Rejestracja

Legalny bukmacher Milenium na ten moment może nie oferuje szybkiej rejestracji jednak ma to swoje plusy. Warto zweryfikować swoje konto od razu podczas rejestracji, ponieważ znacząco wpłynie to na to, kiedy nasza wpłata będzie dla nas dostępna. Jedyną opcją wypłaty u Milenium jest przelew bankowy. Ten bukmacher oferuje wypłaty trzy razy dziennie w dni robocze. Średni czas oczekiwania na pojawienie się pieniędzy na koncie to około kilkanaście godzin.

Bonus na start od Milenium

Wraz z nową promocją powitalną nowi gracze będą mogli od pierwszej wpłaty zgarnąć nawet 1500 złotych na start! Do tej pory kwota premii wynosiła aż 500 złotych mniej! W ramach nowego pakietu powitalnego wszyscy nowi klienci otrzymują Zakład Bez Ryzyka do kwoty 150 złotych. Tak oferta to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy od razu po założeniu konta lubią nieco zaszaleć! Dobra wiadomość jest taka, że marka Milenium przygotowała również coś dla obecnych klientów. Opisywany bonus to cashback do kwoty 1500 złotych – oferta ta również została powiększona w porównaniu z tą, jaka obecna była do tej pory!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w bakarat? Poradnik dla nowych graczy
Następny artykułKody promocyjne – czy obejmują one kasyna online?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.