Podczas grania w zakłady na żywo musisz mieć wystarczającą motywację, ale też przede wszystkim nie obstawiać gier, których nie znasz. Wbrew pozorom typowanie w czasie rzeczywistym jest bardzo trudne i wymaga sporej pewności siebie. Dlatego też dziś opiszemy ci najlepsze porady na to, abyś mógł lepiej obstawiać zakłady na żywo!

Najlepsze sposoby na to, aby typować zakłady na żywo

Nie obstawiaj zakładów za całą pensję!

Pamiętaj o tym, aby zachować szczególną ostrożność podczas zarządzania swoimi stawkami miesięcznymi i nigdy nie wydawać więcej, niż sobie to założyłeś. Chodzi o ustalenie własnych limitów i przydzielenie z góry określonej kwoty na Twój zakład. Pamiętaj, że na kuponie postawiona kwota nie powinna przekraczać 4-5% Twoich miesięcznych wydatków na zakłady bukmacherskie. W przypadku obstawiania zakładów na żywo taka technika jest niezbędna, aby nie stracić zbyt wiele. Wszystko to dlatego, że intensywność obstawiania na żywo jest znacznie wyższa niż w przypadku zakładów przedmeczowych.

Z tego powodu warto zwrócić uwagę na swój budżet, aby w żaden sposób nie przekroczyć ustalonego wcześniej limitu, bo wtedy na pewno bardzo ciężko będzie ci przetrwać, a nikt przecież nie chce być spłukany na następne kilka miesięcy, prawda?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Typuj tylko u tych bukmacherów – którzy udostępniają darmowe transmisje!

Jednym z dużych problemów wielu graczy jest obstawianie meczów w czasie rzeczywistym bez śledzenia ich na dużym ekranie. W ten sposób stawiamy, kierując się intuicją, obstawiamy losowo, co nie jest zbyt pożądane, jeśli chcemy coś wygrać, prawda? Dlatego warto jest zarejestrować się u legalnych bukmacherów, którzy posiadają w swojej ofercie darmowe (i legalne) mecze na żywo.

Nie próbuj się odgrywać na porażkach!

Najgorszym błędem, jaki możesz popełnić, jest próba szybkiego odegrania się. Tak naprawdę tylko racjonalne i przemyślane działania oparte na danych statystycznych lub obserwacji pojedynków w czasie rzeczywistym mogą przynieść korzyści. Próba odzyskania tego, co naszym zdaniem jest już stracone, powoduje tylko to, że stracimy więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Baw się!

Zakłady na żywo to najczęściej świetny sposób na zabawę – niekoniecznie na zarobek. Ty musisz wybrać, czy zamierzasz brać to na poważnie, czy też chcesz, aby zakład ten przyniósł ci jakieś wyjątkowe emocje, przez które nie będziesz przez następne kilka minut mógł się opanować. Pamiętaj jednak o tym, że albo rybki – albo akwarium. Nigdy nie będziesz w stanie mieć obu naraz, więc wybór należy do ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo musisz zrobić – aby wygrywać częściej?
Następny artykułAplikacje bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.