Wybór najlepszego bukmachera na Polskim rynku nie jest raczej prosty, z racji tego że jest ich aż szesnastu, nie mówiąc o tym, że ta liczba stale rośnie. Jednakże jest kilka firm bukmacherskich, które wyróżniają się od innych, ale wracając do tematu, jak wybrać najlepszego bukmachera w Polsce?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Zanim zaczniemy – kilka słów o tym na co powinniśmy uważać

Jak już wspominaliśmy, na ten moment na Polskim rynku funkcjonuje szesnastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich, oprócz indywidualnej oferty sportowej, wysokości kursów i szaty graficznej wyróżnia się aplikacją mobilną jak i własną, nowoczesną witryną internetową. Jeśli jednak mamy ochotę poznać ich od nieco innej strony, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy. Może to okazać się również kluczowe, kiedy witryna danego bukmachera przechodzi modernizację, a my akurat chcemy obstawiać, więc udanie się do naszego najbliższego, bukmacherskiego punktu naziemnego może sprawić, że zmienimy zdanie od danym bukmacherze.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Fortuna – najwyższe kursy na rynku

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z największych firm bukmacherskich w naszym kraju. Oprócz bycia jedną z najstarszych firm bukmacherskich na naszym rynku – Fortunę uznaje się również za jednego z najlepszych. Przechodząc jednak do bonusów – zakładając u Fortuny konto, możemy odebrać specjalny bonus powitalny na start. W ramach bonusów dla nowych graczy bukmacher Fortuna przygotował freebet bukmacherski oraz zakład bez ryzyka. Fortuna może również pochwalić się ogromnym udziałem na Polskim rynku. Bez przerwy rywalizuje z firmą STS o miano najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju. Jeśli chodzi o stronę internetową tego bukmachera – to jest ona intuicyjna w obsłudze i nie sprawia większych kłopotów pod tym względem. Rzadko kiedy zdarzają się też przerwy techniczne czy błędy uniemożliwiające obstawianie zakładów.

STS – Polski bukmacher

Star-Typ-Sport (w skrócie STS) od kiedy tylko zaczął istnieć, konkuruje z Fortuną, widać to gołym okiem, wystarczy że spojrzymy na inwestycję obu firm w stworzenie idealnego środowiska do obstawiania dla swoich graczy. Również, co ciekawe, te firmy bukmacherskie oferują swoim typerom możliwość oglądania transmisji na żywo, nawet z poziomu aplikacji mobilnych. U STS możemy postawić dowolny zakład z jego oferty, na przykład – zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, zakłady live oraz ,,prematch” na sporty wirtualne. Na witrynie tego bukmachera istnieje ciekawy dodatek, mianowicie jest to czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami. Płatności u tego bukmachera możemy dokonać  przez PayU bądź Skrilla , a wypłaty za pomocą usługi STSpay. Jeśli chodzi zaś o promocje – to bukmacher STS niczym nie ustępuje Fortunie w swojej ofercie – możemy tu wziąć na przykład freebet bukmacherski lub też zakład bez ryzyka. Ogólnie STS jest według nas – jedną z najlepszych firm bukmacherskich dostępnych na naszym – Polskim rynku.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy z obstawiania zakładów sportowych można się utrzymać?
Następny artykułCzego możemy się dowiedzieć na forach bukmacherskich?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.