Nie każdy ma ochotę grać w kasynie online państwowego monopolisty, jednakże pamiętajmy o tym, że kasyna online wykraczają również i poza granice naszego kraju, dlatego też opowiemy wam dziś co nieco o kodach promocyjnych, jakie są dostępne w naszym kraju, ale również i za granicą!

Kody promocyjne – czy obejmują one kasyna online?

Kody promocyjne do kasyn poza granicami naszego kraju

Naturalnie jeśli są to aktualne kody i jeśli masz prawo grać w tych kasynach, czyli innymi słowami, jeśli jesteś graczem mieszkającym w kraju, który zezwala na grę w kasynie bez depozytu, to oczywiście możesz skorzystać z ich usług i kodów promocyjnych. Niestety gracze w naszym kraju nie mają takiej możliwości, z racji tego że większość graczy wie już, że sytuacja kasyn online w Polsce nie zbyt dobra, więc chyba nie zdziwi was to, że powiemy, wam że kody promocyjne do kasyn online w tej chwili Wam się raczej nie przydadzą.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy w Polsce są dostępne alternatywy online do państwowego kasyna?

Niestety gra w innym kasynie online niż legalnym kasynie bez depozytu -Total Casino są u nas zabronione, nie mają prawa funkcjonować – z wyjątkiem krajowego monopolisty. Czy któryś kod promocyjny nam się przyda? Na razie niestety nie. Możemy ewentualnie skorzystać z oferty STS Betgames i wykorzystać kod bonusowy tego operatora, zawierając zakłady na wyniki rozgrywek karcianych.

Jak wygląda rozgrywka w legalnej alternatywie Betgames?

Otóż Betgames STS wygląda w ten sposób, że jak wspominaliśmy wyżej, my nie sami nie gramy w na przykład pokera, tylko obstawiamy wyniki rozgrywki karcianej, która toczy się na żywo na transmisji którą możemy oglądać na stronie tego operatora.

Czy muszę rejestrować mój sprzęt jeśli chcę grać w kasynie online?

Oczywiście że nie, jednakże przed nowelizacją ustawy hazardowej istniała taka obawa, ponieważ był spór o interpretację Art. 4, ust. 1 pkt. 3, w którym uzupełnia się, że koncesji podlegają

“wszelkie urządzenia, z wykorzystaniem których możliwe jest prowadzenie gry hazardowej oraz urządzenia, których działanie wpływa na prowadzenie gier”.

Teoretycznie możesz przecież urządzać grę hazardową przy pomocy domowego komputera, prowadzić ją przy pomocy smartfona i tak dalej, a nikt by przecież nie miał ochoty rejestrować swojego smart TV, czyż nie?

Gdyby przepis oznaczał rejestrację każdego sprzętu, który potencjalnie może służyć do grania w kasynie online, oznaczałoby to inwigilację totalną, która nakazywałaby zgłoszenie dosłownie każdego urządzenia które może się łączyć z internetem, tak jakby nasze państwo nie miało wystarczająco dużej kontroli nad nami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowe usługi bukmacherskie od Milenium
Następny artykułKtóra z gier w Betgames STS jest najpopularniejsza?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.