Kiedy jest idealny moment na założenie konta u bukmachera?

Masz prawdziwą zagwozdkę? Nie wiesz, czy nastał już najwyższy czas, by dokonać kilku odważnych ruchów na tej płaszczyźnie? Planujesz założenie konta bukmacherskiego? Kiedy istotnie to zrobić? Poznaj obowiązujące w tym momencie przepisy! Sprawdź także, czy zakładanie konta jest procesem, który wymaga od zainteresowanych dużych nakładów stricte czasowych. A na koniec podpowiadamy, jaka jest aktualnie firma bukmacherska, w której naprawdę warto się zarejestrować. Nawet jeszcze dzisiaj, czyli 1 sierpnia 2022 roku.

Jakie są zasady pod kątem prawnym?

Nawet jeśli bardzo mocno chcesz w tym momencie założyć konto bukmacherskie, to czasami są sytuacje, w których nie możesz się na to zdecydować. Przede wszystkim musisz mieć odpowiedni wiek. A sporo osób o tym zapomina. W świetle polskiego prawa rejestracja jest zaś możliwa tylko wtedy, jeśli posiadasz obecnie minimum „18 wiosen” w swoim dowodzie osobistym. Pamiętaj, by tutaj nie kombinować. Wszak każdy legalny bukmacher jest w stanie wszystko to potem sprawdzić. Np. w czasie ubiegania się o wypłatę. A jeśli podasz w trakcie rejestracji zawyżony wiek, i to potem wyjdzie „w praniu”, to nie ma szansy na to, żeby otrzymać pieniądze. Poza tym Twoje konto będzie najprawdopodobniej usunięte z bazy. W czasie rejestracji trzeba podać także prawdziwe dane dotyczące imienia, nazwiska, czy adresu zamieszkania. To jednak nie wszystko. Aby działać tutaj zgodnie z prawem, musisz wybierać do rejestracji (a potem do właściwego obstawiania) jedynie takie podmioty hazardowe, które są legalne.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy rejestracja to czasochłonny proces?

Wybrałeś firmy bukmacherskie online? Jak najbardziej jest to zrozumiałe. Warto zaznaczyć, że te podmioty hazardowe oferują możliwość obstawiania 24/7. Czyli od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny na dobę. Co ważne, możesz grać nawet ze swojego domu albo mieszkania. Z kolei posiadanie aplikacji mobilnych umożliwi Ci obstawianie spoza własnego miejsca zamieszkania. Chcesz mieć dostęp do takich właśnie opcji? Nie wiesz jednak, jak założyć konto u bukmachera online? To wcale nie jest takie trudne. Na początku należy zdecydować się na odpowiednie podmioty hazardowe. W głównej mierze chodzi o to, by były one legalne. Dodatkowo powinny oferować świetne bonusy na start. Potem trzeba wejść na stronę główną danego bukmachera internetowego i przejść przez proces rejestracji. Na szczęście wszystko odbywa się bardzo szybko. Ile trwa rejestracja? Zazwyczaj maksymalnie kilkadziesiąt minut. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego tak dużo Klientów decyduje się na STS?

Sporo osób wybiera ten podmiot hazardowy. Chcesz już teraz założyć konto bukmacherskie? Ta firma jest nie tylko legalna. Dodatkowo osiąga zazwyczaj czołowe lokaty, jeśli chodzi o rankingi topowych, popularnych podmiotów bukmacherskich. Nie dzieje się to zaś przypadkowo. STS oferuje legalne i zarazem hojne usługi. Aktualnie flagowa promocja tego bukmachera to 1500 PLN (za wykonanie w ciągu miesiąca od rejestracji trzech depozytów i spełnienie warunków dotyczących obrotu promocjami).

Poprzedni artykułCzy Fortuna jest godnym polecenia bukmacherem?
Następny artykułJaka jest realna szansa na ogromną wygraną z zakładów sportowych?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.