Jaka jest realna szansa na ogromną wygraną z zakładów sportowych?

Legalność nie jest tutaj żadną barierą. W końcu możesz obecnie swobodnie obstawiać zakłady sportowe na terenie naszego kraju. Na jakie wyniki można finalnie liczyć? Od czego to zależy w dużej mierze?

Wszystko jest zapisane w regulaminach podmiotów hazardowych

Ciągle myślisz nad tym, jak dobre mogą być Twoje wyniki w podmiotach hazardowych? Okazuje się, że maksymalne wiktorie naprawdę „rzucają na kolana”. Wynoszą bowiem zazwyczaj po około kilkaset tysięcy PLN w przypadku jednego kuponu. Warto zauważyć, że firmy bukmacherskie mają swoje oddzielne polityki w tym względzie. Inaczej kształtują się zatem maksymalne wygrane, jeśli chodzi o STS, Fortunę, czy Betclic. Interesuje Cię bukmacherka? W takim razie warto wejść na popularny serwis online dla typerów. Internetowa strona streamgoals.com to zaś idealne miejsce dla każdego, kto np. dopiero zaczyna. Możesz tam dowiedzieć się, jakie podmioty hazardowe są legalne. Wybieraj zaś tylko i wyłącznie te firmy bukmacherskie. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać bez obaw o jakiekolwiek kłopoty prawne itp. Warto (np. jeszcze przed założeniem konta bukmacherskiego) zapoznać się z regulaminem konkretnego podmiotu hazardowego. Aby dowiedzieć się, na ile ewentualnie można liczyć. Nie możesz w ogóle znaleźć takiej informacji? W takim razie warto spytać się o to zagadnienie np. kogoś z Działu Obsługi Klienta. A profesjonalne firmy bukmacherskie zapewniają urozmaiconą pomoc na tym polu. Możesz zatem wybrać m.in. live czaty, kontakt poprzez wiadomości e-mailowe itd.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy warto obstawiać taśmy?

Osoby rejestrujące swoje konta w firmach bukmacherskich dokładają wszelkich starań, by notować jak najlepsze wyniki. Każdemu marzą się wysokie wiktorie. To normalna sprawa. Tylko niektórzy obstawiają wyłącznie „for fun”. Czy jednak warto tutaj grać tak zwane taśmy, aby możliwie szybko osiągnąć swoje cele? Nie będzie to dobre wyjście. Dlaczego? O tego typu zagadnieniach pisze każdy profesjonalny serwis dla typerów (początkujących oraz bardziej zaawansowanych). Generalnie chodzi o to, że taśmy składają się z kilkunastu, czasami nawet kilkudziesięciu opcji. Aby dany kupon wszedł, nie można popełnić żadnej pomyłki. Są zaś małe szanse, że tak się właśnie stanie w praktyce. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na obstawianie w inny sposób. Rekomenduje się zaś tutaj typowanie np. singli albo ewentualnie dubli.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Lepiej wygrywać mniej, a częściej!

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, to pewnie zastanawiasz się, jaka taktyka będzie dla Ciebie odpowiednia, prawda? Lepiej nie nastawiać się od razu na bardzo dobre wyniki. Dobrze byłoby podejść do tego w odpowiedni sposób. Czyli skup się na tym, aby Twoje typy były dobre. Graj single lub duble, które są starannie przeanalizowane. Od deski do deski. Wówczas będziesz miał spore szanse na regularne notowanie dobrych rezultatów. Wygrane może będą mniejsze, ale częstsze. W przypadku taśm ewentualne wiktorie są wyjątkowo wysokie. Kłopot jednak polega na tym, że tego typu kupony rzadko wchodzą… Nie jest to zatem dobra taktyka.

Poprzedni artykułKiedy jest idealny moment na założenie konta u bukmachera?
Następny artykułEarly Cashout – czy warto korzystać z wcześniejszego zamknięcia kuponu?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.