Żeby wygrać z bukmacherem, trzeba być po prostu od niego lepszym. Wciąż jednak wielu nowych typerów zadaje sobie pytanie, jak to zrobić? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, dziś pokażemy wam, jak wygrywać z bukmacherem na zakładach e-sportowych!

Jak wygrywać na zakładach e-sportowych z Polskim bukmacherem?

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej – podstawy

Czasami nawet doświadczony gracz zakładów bukmacherskich potrzebuje zmiany, ponieważ wybór pierwszego bukmachera nie zawsze mógł być trafny, jeśli zaś chodzi o początkujących graczy zakładów bukmacherskich, to wybór legalnego, polskiego bukmachera powinien być dla nas priorytetem. Założenie konta u kilku bukmacherów jest również świetną strategią, nie tylko dla początkujących, ale też dla doświadczonych typerów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jest to dobry sposób na to, aby otrzymać więcej darmowych bonusów bukmacherskich, wystarczy że zarejestrujemy swoje konta u trzech najlepszych bukmacherów, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takie zakłady.

Planuj!

Jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem na zakładach e-sportowych, musimy posiadać odpowiedni plan, inaczej, nie mamy co liczyć na zarabianie na tym pieniędzy. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne typy. Najlepiej jest pomyśleć o tym, jak chcemy obstawiać, co chcemy obstawiać, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi na forach bukmacherskich (o ile takowych znajomych posiadamy).

Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego naziemnego punktu bukmacherskiego– gdzie na pewno będziemy mogli porozmawiać ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ zazwyczaj takie punkty nie są otwarte przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Obstawiaj zakłady pojedyncze

Zakłady pojedyncze, to świetna opcja dla typerów zarówno z doświadczeniem, jak i bez. Dlaczego tak jest? To bardzo proste – wystarczy, że powiemy wam, że szansa na wygraną (biorąc pod uwagę najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich) – to od 33% aż do 50%. W porównaniu do zakładów akumulowanych, prawdopodobieństwo zarobienia na zakładach sportowych jest niemożliwie wyższe, z racji tego że zakłady AKO – to seria następujących po sobie kuponów – ten zakład polega na tym, że typujemy dane wydarzenia sportowe, a następnie po tym sprawdzamy wynik.

Sęk w tym, że aby wygrać na zakładach akumulowanych, to każdy kupon musi być udany – w innym wypadku cały kupon wędruje do kosza. Naturalnie wygrana na takich zakładach będzie o wiele wyższa, niż w przypadku zakładów pojedynczych, jednakże szansa na zwycięstwo jest o wiele niższa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie cechy powinien posiadać każdy dobry typer?
Następny artykułJak typować e-sporty w 2020 roku?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.