Obstawianie na zakładach bukmacherskich wydaje się łatwym zadaniem – ponieważ wystarczy, że zarejestrujesz się u bukmachera, wpłacisz kasę i postawisz zakład. Jednakże z drugiej strony, powinieneś pamiętać o tym, że wypłacenie pieniędzy to już inna historia. Jak więc obstawiać u bukmachera, aby nie przegrać?

Jak obstawiać u bukmachera? – Poradnik

Nie obstawiaj najbardziej popularnych dyscyplin sportowych!

Jak każdy wie, u legalnych bukmacherów możemy obstawiać takie sporty jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka. Oczywiście zakłady na piłkę nożną są tutaj bardzo popularne, ponieważ jak większość ludzi wie, piłka nożna jest dyscypliną sportową numer jeden na świecie. Odejdźmy na moment od tego, z racji tego, że jeśli chcesz wygrywać u bukmachera, to raczej powinieneś zapomnieć o tym, aby obstawiać te sporty. Zdecydowanie lepiej będzie, jeśli zaczniesz obstawiać sporty niszowe, co pozwoli ci na to, abyś częściej wygrywał u bukmachera. Spójrz na to tak – bukmacherzy na mecze piłki nożnej przeznaczają naprawdę ogromne kwoty, tylko po to, aby dany zakład nie został przypadkowo wygrany przez kilku graczy na naprawdę pokaźne sumy, a wielka popularność tych spotkań sportowych na pewno sprawi, że wielu graczy postawi swój zakład na to wydarzenie.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jeśli możesz – to znajdź kogoś, z kim możesz grać!

Poznawanie nowych ludzi może pokazać nowe spojrzenie na twoją grę, a także przyciągnąć osoby, które mogą pomóc Ci w przyszłym uprawianiu gier losowych. Będziesz miał wiele okazji, ale pamiętaj, aby nie narzekać, że nic nie wiesz – każdy ma swoje problemy i nie potrzebujesz ich. A jeśli już wiesz, jak postawić zakład? Świetnie, wiesz więcej i łatwiej będzie podążać wyżej. Ale wracając do tematu, miejsca takie jak fora bukmacherskie czy grupy na Facebooku mogą być dobrym punktem wyjścia do zdobycia nowej wiedzy na temat zakładów od bukmacherów, a także nowych znajomych szukających okazji, oni też będą tym zainteresowani – co ty robisz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarejestruj się u kilku bukmacherów!

Na ten moment mamy na rynku bukmacherskim około 21 legalnych bukmacherów (możesz grać z nimi online oraz w stałych lokalizacjach). Oczywiście ze względu na szeroki wachlarz możliwości będzie Ci trudno podjąć decyzję, prawda? Dlatego najlepiej przed wyborem najlepiej sprawdzić ranking najlepszych bukmacherów w danym roku – to z pewnością pomoże Ci w wyborze odpowiedniego buka. Pamiętaj, sytuacja wygląda tak, jakbyś robił analizę bukmacherską, a kryteria, jakimi należy kierować się przy umieszczaniu zakładu u bukmachera, muszą być jasno określone. Tylko Ty decydujesz, co jest ważne, a co zbędne. Pamiętaj jednak o tym, aby w miarę możliwości poradzić się komuś, jak to zrobić, ponieważ w innym wypadku może się to dla ciebie skończyć smutną przegraną na twoim kuponie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy zakłady bukmacherskie na jesieni są zagrożone przez koronawirusa?
Następny artykułPorady bukmacherskie które każdy gracz powinien znać
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.