Czy można zarobić swój pierwszy milion u bukmachera? Niektórzy na pewno by chcieli znać odpowiedź na to pytanie. A to nie jest przecież takie łatwe, nieprawdaż? Teorytycznie tak, ale z drugiej strony też i nie. Z jednej strony mamy ludzi którzy mają olbrzymie szczęście, oraz dorabiają się na jednym zakładzie, a niektórzy pracują przez całe życie aby osiągnąć sukces. A więc czy zarobienie swojego pierwszego miliona u bukmachera jest możliwe?

Typowanie zakładów bukmacherskich a nasz pierwszy milion ,,baksów”.

Zakłady bukmacherskie to przede wszystkim gra dla ludzi inteligentnych, z dużą wiedzą na temat sportu (bądź wiedzą na temat obstawiania e-sportu). Dlaczego? A dlatego ponieważ aby sukcesywnie obstawiać zakłady bukmacherskie, trzeba wiedzieć przede wszystkim co się robi. Gdyby to było takie proste, że wystarczy obstawić ,,ta drużyna wygra 1:0) i za każdym razem nam to się udawało, to oznacza jedynie że posiadamy nieprawdopodobne szczęście. A jak jest naprawdę? Otóż rzeczywistość w tym wypadku jest o wiele bardziej okrutna (niestety) ponieważ prawdopodobieństwo że uda nam się wytypować dobrze dany wynik bez żadnego przygotowania oraz doświadczenia jest niemalże porównywalna do tego, żeby na głowę spadł nam meteoryt.

A czy oprócz bukmacherki jest jeszcze jakiś sposób na zarobienie miliona?

Oczywiście że tak, wystarczy popatrzeć na totolotka. Znana i kochana przez miliony Polaków „dyscyplina” która jest tak zwanym ,,podatkiem od marzeń”. Dlaczego tak to nazywamy? Powód jest prosty, loteria totolotka działa w ten sposób, że za niewielką opłatą osoba zainteresowana potencjalną ,,wygraną” otrzymuje kupon uprawniający do tego, aby zostać wytypowanym losowania, a z puli losów typują zwycięzcę na określoną sumę pieniędzy. Co ciekawe, na początku dwudziestego pierwszego wieku, losowania te były przeprowadzane na antenie, gdzie zazwyczaj urocze panie prezenterki, uśmiechnięte ,,losowały” liczby na antenie. Oprócz tego, wystarczy czasem posłuchać radia, prawie zawsze możemy usłyszeć reklamę totolotka, gdzie losowanie to ,,ileś MILIARDÓW ZŁOTYCH” No dobrze, jednak wróćmy z powrotem do bukmacherki.

Zakłady akumulowane – czyli jednocześnie największa i najmniejsza szansa na wygraną?

Aby wygrać milion, trzeba się mocno postarać. Przy obstawianiu mamy zazwyczaj do wyboru, albo obstawiać normalne zakłady i wygrywać ,,po trochu” bądź postawić zakład akumulowany i liczyć na to, że wszystkie nasze typy będą obstawione prawidłowo. Nie wiecie jednak co to jest zakład akumulowany? No to przed obstawianiem musicie na pewno sprawdzić, jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich, ponieważ bez tego ani rusz. Jednakże ci co już wiedzą co to są zakłady akumulowane, mogą przejść do dalszej części naszego artykułu. Otóż sama wiedza co to ,,akumulatory” nie wystarczy, ponieważ w tym wypadku jeszcze musimy wybrać, jaką dyscyplinę sportową zamierzamy obstawić, aby wygrać nasz pierwszy milion. Z racji tego że chcemy wygrać sporo pieniędzy, musimy wybrać któryś z najpopularniejszych sportów jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, ponieważ wiadomo, im bardziej popularne wydarzenie, tym większe pieniądze się za tym spotkaniem (bądź wydarzeniem) kryją.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawanie zawodów żużlowych w zakładach bukmacherskich
Następny artykułPoradnik dla początkujących typerów
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.