Każdy chyba słyszał o tym, że takie kwestie jak zawody sportowe, szkoła, czy nawet turystyka stoją na włosku z powodu koronawirusa. Nic w tym dziwnego – w końcu nietrudno zauważyć problem, jaki spowodował koronawirus, przez co niczego nie jesteśmy pewni. Jednakże czy nawet zakłady bukmacherskie są zagrożone z powodu koronawirusa?

Czy zakłady bukmacherskie na jesieni są zagrożone przez koronawirusa?

Jak będzie wyglądała sytuacja w najbliższych miesiącach?

Otóż wszyscy boją się tego, że uczniowie pójdą do szkół, co może wywołać drugą falę koronawirusa. Należy jednak liczyć się z tym, że te zawody sportowe, które zostały przeniesione, nie odbędą się w tym roku, a te, które według planu mają się odbyć na jesieni – nie odbędą się. Dopiero kilka następnych tygodni pokaże nam, jak rozwinie się sytuacja, bo skoro słyszeliśmy, że koronawirusem można ponownie zarazić, a odporność nabyta może tylko osłabić jego skutki i nie może temu całkowicie zapobiec, nie możemy być w tej chwili niczego pewni. Jednakże warto jest pamiętać jedną rzecz, mianowicie co lepis gracze co miesiąc mają wyznaczony budżet na zakłady – nawet jeśli ich typ nie powiedzie się w danym miesiącu, nie przekroczają tej kwoty. Zaletą tego jest to, że przy takiej grze nie będziemy narażać się na uzależnienie od zakładów i nawet jeśli będziemy chcieli kontynuować obstawianie, będziemy wiedzieć, że wszystkie nasze środki zostały wyczerpane w tym miesiącu. Drugą zaletą jest to, że wiesz, ile wydajesz na zakłady, więc nie musisz się martwić, że zabraknie Ci jedzenia ani wydatków w tym miesiącu. Trzecią jest na pewno to, że nawet jeśli nie będzie żadnych zakładów, które masz ochotę obstawiać, to będziesz w stanie odłożyć tą sumę, oraz po prostu zostawić ją na przyszły miesiąc, dzięki czemu będziesz mógł w przyszłym miesiącu obstawiać za więcej, jeśli będziesz miał do tego okazję.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nielegalni bukmacherzy zapewne będą oferować więcej zakładów

Pamiętaj jednak, że obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów będzie wiązało się z ogromnymi grzywnami, nie wspominając o zwracaniu wygranych do państwowych organów podatkowych. Przecież gdy podatki znikają wtedy, kiedy nagle ty wygrywasz, to nasz ukochany kraj nie bardzo go lubi, a właściwie, w porównaniu z tymi „zwykłymi” przestępstwami, przestępstwa podatkowe są traktowane znacznie ostrzej, przez co jeśli zaczniesz obstawiać u nielegalnych bukmacherów to państwo będzie traktować cię gorzej.

Jeśli masz szansę na obstawianie częściej

Naturalnie, jeśli masz ochotę obstawić kilka zakładów pod rząd, to możesz to zrobić. Należy jednak pamiętać, że jeśli pogubisz się w tym, co obstawiasz, to szansa na wygraną w tym przypadku jest bardzo mała. W końcu każdy błąd w Twoim zakładzie może spowodować, że Twój zakład nie zostanie trafiony. Pamiętaj też, że w większości przypadków nie możesz sobie tak naprawdę zagwarantować, że dany zakład się powiedzie, co naturalnie może sprawić, że będziesz czuł się zniechęcony do zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułChcesz częściej wygrywać na typach sportowych?
Następny artykułJak obstawiać u bukmachera? – Poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.