Bardzo ciekawym miejscem które możemy wykorzystać do zdobycia dodatkowej wiedzy o zakładach sportowych są fora bukmacherskie.  Tak naprawdę tylko część typerów wykorzystuje je do pomocy samemu sobie, chociaż ostatnimi czasy ta tendencja ulega zmianie. A czego możemy się dowiedzieć o bukmacherce na forach bukmacherskich?

Czego możemy się dowiedzieć na forach bukmacherskich?

Fora bukmacherskie – co można o nich powiedzieć?

Na tych forach znaleźć można ludzi, które typują już zakłady bukmacherskie od dłuższego czasu jak i osoby, które jedyny kontakt z bukmacherką mieli jedynie przez zarejestrowanie konta. Jeśli chodzi zaś o samą wiedzę, to oczywiście musimy pamiętać o tym, że pojawia się ona za pomocą ludzi na tych forach, oraz przez ludzi jest również wykorzystywana (być może i też przez was) do tego, aby ulepszać ich style typowania.

Pragniemy jednak tutaj zauważyć, że musimy myśleć również o tym, że prawdopodobnie bukmacherzy również posiadają ludzi którzy obserwują takie fora, z racji tego że tak naprawdę do większości for bukmacherskich każdy ma dostęp, przez co mało co ,,ucieknie” bukmacherowi. No ale wróćmy do tematu. Dla początkującego gracza, fora bukmacherskie mogą być bardzo przydatne, ponieważ nowi typerzy mogą znaleźć na nich sporo wiedzy jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie. Ale oprócz działów dla nowych typerów istnieje również opcja dla ,,wybranych”. O co nam chodzi? Mianowicie o zamknięte fora bukmacherskie, do której należą tylko wybrani gracze, z odpowiednią reputacją oraz umiejętnościami ogrywania bukmacherów. Jeśli oczywiście czujemy się na siłach – możemy spróbować dołączyć do takowych forów, chociaż oczywiście nie będzie to łatwe. Jeśli nie mamy ,,mocnych pleców” lub też odpowiedniej reputacji, to nie mamy za bardzo co liczyć na to, aby się tam dostać. A próbować warto, ponieważ dostanie się do takiego grona na pewno przyniesie nam spore korzyści finansowe.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Naciągacze na forach

Przesiadując na forach bukmacherskich powinniśmy uważać na ludzi, którzy z reguły mają złe zamiary w stosunku do ludzi, w tym poradniku przybliżymy wam kilka rodzajów tych osób. Pierwszą z kategorii tych ludzi to trolle, czyli osoby które niekoniecznie chcą nam zaszkodzić, ale po prostu zabawić się naszym kosztem. Często tacy ludzie niezbyt się z tym kryją, przez co nie są zbyt szkodliwi, bo ludzie często starają się skorygować to, co nasz troll mówi dzięki czemu nie powinniśmy się ich bać. Kolejnym typem takowych ludzi są naciągacze w bukmacherce, którzy są o wiele groźniejsi, z racji tego że starają się od nas wyciągnąć pieniądze, co naturalnie stanowi już zagrożenie dla naszego portfela.

Najczęściej starają się kontaktować z nami bezpośrednio, poprzez wiadomości prywatne. W niej najczęściej mają dla nas ,,niesamowity, pewny typ”, który odstąpią nam za niewielką sumę pieniędzy. Należy wtedy najlepiej zablokować taką osobę, a następnie zgłosić ją do administracji danego forum. Mimo iż takich osób na forach nie ma zbyt wiele, to i tak powinniśmy mieć się na baczności, abyśmy po prostu nie stracili naszych pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy w Polsce
Następny artykułCzy kontakt z firmą bukmacherską Betclic jest łatwy?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.