Zakłady akumulowane to naturalne rozwinięcie zakładów pojedynczych, bo w końcu normalnym jest to, że ktoś może chcieć obstawić kilka zakładów naraz, nieprawdaż? Dlatego też dziś przedstawimy wam pewne fakty, które warto wiedzieć o zakładach akumulowanych!

Co warto wiedzieć o zakładach akumulowanych?

Kiedy warto jest grać AKO?

Kiedy każde wydarzenie, jakie chcesz obstawiać ma dla Ciebie dużą wartość i masz wiedzę, aby je analizować, zakłady AKO będą dla Ciebie bardzo korzystne. Jedną rzeczą jest znalezienie przewagi kursowej u bukmachera, ale umiejętności matematyczne to drugie. Granie więcej niż dwóch wartościowych typów nadal wiąże się z większym ryzykiem niepowodzenia, ponieważ będziesz zwiększać ryzyko, a bez wsparcia jakiejkolwiek analizy i wiedzy, może to zadecydować o naszej stracie częściej niż myślisz.

Na zakładach akumulowanych można się mylić

Bezpieczne zakłady AKO to ciekawy sposób na to, aby obstawiać, ponieważ dzięki nim, nawet jeśli ten jeden zakład ci nie wyjdzie, to i tak cały kupon zostanie zaliczony. Naturalnie jednak jest zawsze jakieś ,,ale”. Takie zakłady można stawiać wyłącznie na podstawie ofert przedmeczowych i nie można łączyć je z innymi promocjami. Jeśli lubisz gry na niskie stawki i wysokie kursy, warto wypróbować bezpieczne opcje obstawiania u swojego bukmachera. Bezpiecznych zakładów AKO nie należy mylić z promocjami bukmacherskimi na zakładami bez ryzyka, ponieważ wybranie złego wyniku zwykle skutkuje zwrotem depozytu a w tym wypadku i tak może dojść do utracenia przez ciebie depozytu. Niektóre firmy mogą używać tych terminów zamiennie, więc staraj się na to uważać. Ponadto jak już wcześniej wspominaliśmy, aby wypłacić później swoje środki, musisz spełnić pewne warunki, ale jeśli nie wiesz dokładnie jakie, to lepiej nie korzystaj z tego typu promocji.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

AKO i zakłady na żywo

Wielu doświadczonych graczy uważa, że opłacalną strategią jest budowanie swoich skumulowanych zakładów w oparciu o zakłady w czasie rzeczywistym. Pamiętaj jednak, że powinieneś mieć bogate doświadczenie w obstawianiu zakładów u buka, w przeciwnym razie ta opcja nie jest taka łatwa. Musisz zadawać sobie sprawę z tego, że na każdym spotkaniu sportowym kurs od buka będzie się zmieniać w zależności od przebiegu spotkania. Oglądanie wybranych meczów, w połączeniu z możliwością oceny zawodników lub szans zwycięstwa, może zazwyczaj zapewnić dużą wygraną po wysokich kursach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, że nie możesz oglądać wielu meczów jednocześnie. Nawet jeśli wybierzemy typy na podstawie rzeczywistych wyników, nawet jeśli mamy statystyki i cechy gracza, możemy ponieść straty. Pamiętaj, że w grach losowych mogą zdarzyć się rzeczy nieprzewidziane, więc nawet jeśli zrobisz wszystko dobrze, nie zdziw się, nawet jeśli Twój kupon nadal może się nie powieść.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie które każdy gracz powinien znać
Następny artykułCo musisz zrobić – aby wygrywać częściej?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.