Każdy chce wygrywać na zakładach bukmacherskich, jednakże wiele osób tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, jak mogą to zrobić. Jak więc wygrywać częściej u bukmachera? O tym dowiesz się już za moment!

Co musisz zrobić – aby wygrywać częściej?

Zacznij od wyboru firmy z najlepszym bonusem

Obecnie na rynku bukmacherskim jest 20 firm (a liczba ta wciąż rośnie). Tacy bukmacherzy mogą zaoferować nam odpowiednie bonusy – na przykład darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka lub zakłady wykorzystania twojego depozytu. Dobrym sposobem na zaczęcie jest zdecydowanie się na otwarcie konta u trzech legalnych bukmacherów, bo dzięki trzykrotności premii możesz wygrać po prostu więcej.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Analiza sportowa

Każdy szanujący się gracz zakładów bukmacherskich, który wie jak wygrywać z bukmacherem przed swoim zakładem dokonuje analizy bukmacherskiej. W większości przypadków, analizując sport, będziemy starali się znaleźć podobieństwa do innych, wcześniej rozgrywanych gier, które już oglądaliśmy, co może pomóc ci dobrać swój kupon w ten sposób, abyś wygrał.

Fora bukmacherskie

W niektórych przypadkach na forach gier można znaleźć osoby blisko związane ze światem sportowym. Dlatego wyszukiwanie informacji na forach bukmacherskich może odgrywać ważną rolę w próbach prześcignięcia bukmachera. Rozmowy na forach mogą ujawniać stosunkowo nieistotne informacje, które mogą być dla nas bezcenne, dlatego poszukiwanie takich wiadomości na forach bukmacherskich powinno stanowić co najmniej 20% naszych wysiłków, aby szukać strategii do ogrania bukmacherów.

Nie uzależnij się!

W rzeczywistości każdy jest od czegoś mniej lub bardziej uzależniony, ale uzależnienie od gier losowych zwykle dotyka osoby, które z różnych powodów szukają silnych emocji i odczuwają chęć rozładowania stresu. Zwykle towarzyszy temu niedojrzałość emocjonalna. Ta mieszanka jest „idealnym” tłem do uzależnienia, bo tylko w ten sposób tacy ludzie mogą dostrzec, że w życiu mogą wydarzyć się pozytywne rzeczy – bo w końcu mogą pochwalić się, że wygrają, ktoś za nimi podąży i będzie ich podziwiał.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Odgrywanie się jest złe

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że odgrywanie się u bukmachera to początek przygody z zadłużeniem. W końcu każdy po swoim przegranym typie chce się odegrać – kontynuować grę – bo przecież „za drugim razem się uda!”. W rzeczywistości jest to ostatnia okazja do tego, aby zawrócić z tej drogi, bo w ten sposób może dojść do uzależnienia od zakładów bukmacherskich. Dlatego też jeśli czujesz się zdenerwowany tym, że nie udało ci się wygrać, lepiej zamiast obstawiać ponownie, usiądź, odpocznij i staraj się zrelaksować. Następnie dowiedz się, co poszło nie tak, a dopiero później kombinuj z następnym twoim zakładem. W ten sposób masz o wiele mniejsze szanse na to, że się uzależnisz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o zakładach akumulowanych?
Następny artykułNajlepsze sposoby na to, aby typować zakłady na żywo
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.