Wiele osób typujących zakłady na sport chciałoby częściej wygrywać swoje zakłady. Niestety, nie jest to łatwe, dlatego też dziś przedstawimy wam porady, które pomogą wam wygrywać częściej na typach sportowych!

Chcesz częściej wygrywać na typach sportowych?

Kurs bukmacherski – czyli twój przelicznik zarobków

Zapewne na początku chcesz się dowiedzieć, jakie typy zakładów są najbardziej dochodowe. Otóż to bardzo proste, są to zazwyczaj zakłady AKO. Ten typ jest bardzo popularny ze względu na potencjalnie wysoki współczynnik ogólny. Jednak szansa na wygraną z takich kuponów jest niewielka. Kwota premii zależy od wielu zmiennych. Jeśli chcesz obstawiać u dealera przez dłuższy czas, najpierw musisz wziąć pod uwagę przewagę buka, następnie obrót (liczbę wszystkich zakładów), a następnie liczbę zakładów. W ten sposób poznamy naszą własną sytuację i weźmiemy pod uwagę te czynniki, a także zmniejszymy szansę zrobienia czegoś głupiego. Oczywiście przy określaniu naszej potencjalnej ,,wypłaty” mamy na myśli to, że im więcej stawiamy, tym więcej pieniędzy wygrywamy, ale pamiętajcie, że jako początkujący najlepiej stawiać mniej niż połowę swojego majątku na raz. A co, nawet jeśli obstawimy zakłady AKO, ponieważ mamy małą szansę na wygraną? No to raczej nie mamy sporej szansy na wygraną. Dopóki jednak bukmacher nie nałoży żadnych ograniczeń na bonus, wysokość naszego zakładu może sięgać nawet setek tysięcy złotych.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Twoje zachowanie przeważy nad tym, czy dasz radę wytypować kupon poprawnie

Pamiętaj, żeby zawsze zachowywać się spokojnie. W końcu bez odpowiedniego przygotowania – nic nie wygrasz. To również przekłada się na twoje zachowanie. Kiedy panikujesz – popełniasz bardzo głupie błędy. Najczęściej tak bywa z osobami, które nie mają pomysłu na to, jak w ogóle obstawiać. Oczywiście, brak doświadczenia to również spory czynnik w przypadku pewności siebie, jednakże nigdy nie powinniśmy zapominać, że zawsze można znaleźć pomoc. Wystarczy, że zapytamy się na forach bukmacherskich, czy też na innym serwisie, na którym możemy porozmawiać (na przykład na czacie STS). Dlatego też pamiętaj, że wiele od ciebie zależy.

Skorzystaj z forów bukmacherskich!

Warto jest korzystać z jakiegoś dobrze prowadzonego forum bukmacherskiego, ponieważ może pomóc nam to w obstawianiu typów online, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajciekawsze porady jakie można znaleźć o zakładach bukmacherskich
Następny artykułCzy zakłady bukmacherskie na jesieni są zagrożone przez koronawirusa?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.