1200 złotych na start – tyle w postaci bonusów można otrzymać za rejestrację konta w zakładach bukmacherskich Forbet. Jest to jeden z najwyższych bonusów oferowanych przez bukmacherów działających na polskim rynku dlatego warto na pewno przyjrzeć się bliżej tej właśnie promocji, zwłaszcza, że warunki obrotu bonusem są zaskakująco korzystne.

bukmacher forbet bonus powitalny
Bonus na start dla nowych graczy bukmachera Forbet

Pakiet trzech bonusów w Forbet!

Jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji korzystać z usług forBET to nie ma na co czekać. W zamian za rejestrację dostaniemy pakiet trzech bonusów za trzy pierwsze wpłaty (pierwszy 100% do kwoty 400 złotych, drugi 75% do kwoty 400 złotych, natomiast trzeci 50% do kwoty 400 złotych). Wpłacając zatem odpowiednio 400 (pierwsza wpłata), 540 (druga wpłata) oraz 800 (trzecia wpłata) złotych otrzymamy łącznie 1200 złotych od bukmachera.

To co rzuca się w oczy w przypadku forBET to bardzo proste zasady dla oferowanych przez niego promocji. W przypadku oferty powitalnej każdy depozyt trzeba obrócić jeden raz po całkowitym kursie nie mniejszym niż 2,00. Po tym fakcie będziemy już mogli przejść do obrotu bonusem. Tutaj co ciekawe wymagania również nie są zbytnio wygórowane, aby uwolnić bonus wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu stawiając kupony składające się z przynajmniej trzech zdarzeń (gdzie każde jednostkowe spotkanie będzie miało kurs minimalny przynajmniej 1,30).

jaki kod promocyjny w sts
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czasu na wykonanie obrotu również jest wystarczająco dużo bo aż 30 dni od momentu jego aktywacji. Do wymagań obrotu liczą się wszystkie spotkania dostępne w ofercie forBET oprócz zakładów na sporty wirtualne.

Jak oferta forBET prezentuje się na tle konkurencyjnych promocji tego typu? Trzeba pochwalić bukmachera Forbet przede wszystkim za jasne, przejrzyste zasady, oraz za dość atrakcyjne wymogi jeśli chodzi o proces uwolnienia bonusu.

Są one zdecydowanie korzystniejsze dla grającego niż ma to miejsce w przypadku wielu innych firm i oferowanych przez nich bonusów dlatego mimo iż bukmacher forBET jeszcze nie jest tak rozpoznawalny jak choćby STS czy Fortuna to można go z powodzeniem polecić, zwłaszcza dla graczy, którzy jeszcze nie mieli z nim styczności.

Poprzedni artykułBonus powitalny w Totolotku dla nowych graczy
Następny artykułBetclic Polska oferta zakładów bukmacherskich
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo chętnie oferują graczom rozmaite promocje i bonusy bukmacherskie. Najczęściej są to darmowe zakłady, freebety czy też bonusy bez depozytów. Najlepsi bukmacherzy w Polsce to STS, Betclic i Fortuna.