Betclic to firma, która istnieje na europejskim rynku już od ponad 14 lat. Powstała ona w 2005 roku we Francji. Założył ją Francuz Nicolas Beraud wraz ze swoim współpracownikiem. Początkowo jego wkład własny w przedsiębiorstwo wynosił 3 miliony euro. Dzięki wrodzonej zdolności do analizowania rynku oraz wsłuchiwania się w potrzeby konsumentów, Betclic bardzo szybko zdobył szerokie grono użytkowników. Prezes Betclica długo się nie zastanawiał nad podjęciem decyzji – sprzedał swoje udziały, a Betclic rozpoczął podbój europejskich rynków, w tym także Polski. Na ten moment siedziby tego bukmachera zlokalizowane są na Malcie oraz na Gibraltarze. 

betclic bonus w polsce
Legalny bukmacher Betclic – Oferta zakładów online

Co oferuje Betclic w Polsce?

Betclic to firma, która jest dobrze znana również w Polsce. Jej historia w naszym kraju zawiera wiele ciekawych epizodów. Jeden z nich związany jest z nowelizacją ustawy antyhazardowej, która miała miejsce w 2017 roku – wówczas polski ustawodawca nałożył na zakłady bukmacherskie szereg rygorystycznych obowiązków oraz obostrzeń, których nie chciało spełniać wiele firm bukmacherskich. Wśród tych firm był również Betclic, który w związku ze znowelizowaniem ustawy antyhazardowej zdecydował się opuścić polski rynek zakładów wzajemnych.

Na szczęście, dzięki apelom zawodników tego bukmachera, bukmacher bardzo szybko zdecydował się powrócić na polski rynek – już 26 września 2018 roku otrzymał on licencję od Ministerstwa Finansów, która pozwala mu świadczyć usługi w naszym kraju w sposób całkowicie legalny. Operatorem tego bukmachera jest spółka BEM Operations Limited, która jest zarejestrowana na Malcie. W poniższym artykule omawiamy najważniejsze aspekty tego bukmachera.

bukmacher betfan bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Oferta bonusów i kod promocyjny

Jakie bonusy powitalne ma dla swoich graczy bukmacher Betclic?

Betclic stara się podążać tą samą ścieżką, co pozostali bukmacherzy na polskim rynku zakładów wzajemnych. Niestety, jego oferta w porównaniu do pozostałych bukmacherów istniejących na rynku jest znacznie gorsza. Bukmacher Betclic online powinien z całą pewnością nad nią popracować. Poniżej opisujemy najważniejsze bonusy, na które mogą liczyć nowo zarejestrowani użytkownicy zakładów bukmacherskich Betclic. 

Cashback 500 złotych dla nowo zarejestrowanych użytkowników w Betclic

Cashback 500 złotych to podstawowa oferta promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych graczy bukmachera Betclic. Jej zasady są następujące. Jeśli obstawimy nasz pierwszy kupon na kwotę do 500 złotych, to zyskujemy pewność, że w przypadku gdy okaże się on przegrany, to na nasze konto bukmacherskie otrzymamy zwrot ostawionych przez nas środków. 

Niestety nie jest to oferta, którą można byłoby porównywać z bonusami proponowanymi przez najpopularniejszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Tak naprawdę jest to jedna z najbardziej przeciętnych ofert na całym rynku. Jeśli bukmacher Betclic liczy na mocne powiększenie grona swoich klientów, powinien w taki sposób przemodelować swoją ofertę, aby spełniała ona oczekiwania jak największej liczby graczy – gorąco go do tego zachęcamy!

Czy w Betclic można rejestrować się z kodem promocyjnym?

Kody rejestracyjne to świetna usługa, dzięki której można rejestrując się uzyskać dodatkowe, bardzo atrakcyjne bonusy i premie. Wielu bukmacherów istniejących w Polsce od niedawna umożliwia już swoim użytkownikom założenie swojego konta wraz z podaniem takiego kodu. Legalny bukmacher Betclic również oferuje taką opcję, obecnie aktualny kod promocyjny w Betclic to: KOD500. Dzięki temu gracze mogą uzyskać bonus cashbach do kwoty 500 PLN.

Pozostałe promocje w Betclic

Stali użytkownicy bukmachera Betclic mogą korzystać z o wiele bardziej atrakcyjnych promocji – oferta po rejestracji jest na o wiele wyższym poziomie, ponieważ stali gracze mogą korzystać z promocji takich jak Lepsze Kursy, Zaproś Znajomego czy Multi+. Jeśli Betclic dopracuje również swoją ofertę dla nowych graczy, z pewnością będzie mu łatwiej poszerzać grono swoich klientów.

Poprzedni artykułBonus powitalny w Forbet dla nowych graczy
Następny artykułCiekawe rodzaje zakładów bukmacherskich
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo chętnie oferują graczom rozmaite promocje i bonusy bukmacherskie. Najczęściej są to darmowe zakłady, freebety czy też bonusy bez depozytów. Najlepsi bukmacherzy w Polsce to STS, Betclic i Fortuna.