Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że korzystanie z aplikacji bukmacherskich często jest wygodniejszą opcją, niż siadanie przed komputerem i obstawianie zakładów – chociaż tak naprawdę póki trwa pandemia, to jest to dość kiepsko widoczne. Czy warto więc z nich korzystać? O tym dowiesz się za chwilę!

Aplikacje bukmacherskie – czy warto z nich korzystać?

Jak działają aplikacje bukmacherskie?

Aplikacje bukmacherskie pozwalają na korzystanie z funkcji serwisu bukmacherskiego w twoim smartfonie – tak o nich można powiedzieć w dużym skrócie. Rosnąca konkurencja na rynku gier losowych oznacza, że firmy zajmujące się zakładami coraz częściej inwestują w rozwój własnych aplikacji.

Typowa aplikacja do zakładów sportowych umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do witryn z zakładami sportowymi za pośrednictwem smartfonów lub tabletów. Naturalnie to nie wszystkie opcje, ponieważ większość aplikacji bukmacherskich umożliwia: łatwy dostęp do osobistego konta, szybkie zakłady przedmeczowe i na żywo, śledzenie transmisji sportowych na żywo, przeglądanie kuponów, historię twoich transakcji, otrzymywanie powiadomień push o najnowszych promocjach – i wiele więcej!

Naturalnie warto jest zauważyć to, że niektóre aplikacje posiadają swoje unikalne opcje – na przykład legalny bukmacher STS w swojej aplikacji dostarczył czat dla swoich graczy, dzięki czemu mogą oni między zakładami w spokoju konwersować.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Android czy iOS?

Oczywiście na rynku bukmacherskim firmy zwykle udostępniają swoje aplikacje na Androida i iOS. W Polsce sytuacja jest taka, że większość bukmacherów skupia się na aplikacjach, które działają tylko na jednym z systemów – choć są wyjątki, np. STS dostarcza aplikacje na Androida i iOS. Dlatego też jeśli zamierzasz obstawiać u bukmachera, który dopiero zaczął niedawno oferować swoją aplikację bukmacherską, to jest duża szansa na to, że posiada ofertę tylko na jeden z systemów.

Czy to ma swoje wady?

W większości przypadków największą wadą jest to, że rozmiar ekranu jest zbyt mały, co może sprawiać, że większość graczy czuje dyskomfort z powodu oglądania – to może być szczególnie widoczne, kiedy będziesz chciał na przykład obstawiać typy bukmacherskie na euro 2021, ponieważ zwykle aby ogarnąć całą sytuację, trzeba zauważać nawet te najdrobniejsze szczegóły.

Dodatkowymi i częstymi „skargami” jest oczywiście to, że jeśli mamy wiele aplikacji bukmacherskich na naszych telefonach komórkowych, wówczas powiadomienia mogą nakładać się na siebie, lub po prostu zainstalowanie tych aplikacji na smartfonie znacznie skróci żywotność baterii telefonu – w końcu te aplikacje zawsze działają w tle.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest grać w ten sposób?

To naprawdę zależy od Ciebie. Dla ludzi, którzy non-stop są w trasie, jest to odpowiedni sposób na dobrą zabawę w wolnym czasie. Osobom, które siedzą regularnie w domu, to nie jest najlepsza opcja. Dlatego też tylko od ciebie zależy, w jaki sposób będziesz obstawiać zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze sposoby na to, aby typować zakłady na żywo
Następny artykułCo warto wiedzieć o zakładach na handicapy?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.