Życzenia Świąteczne i Noworoczne, oraz podsumowanie roku 2012

W styczniu uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową, potem z sukcesem przeprowadziliśmy kampanie w Citeam.pl oraz Gruper.pl. Pojawiliśmy się też na Oferia.pl. Ciągłe pozycjonowanie pozwoliło nam wywalczyć miejsce na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google na hasło: „organizacja imprez Kraków”, oraz chwalebne 15 miejsce na hasło: „organizacja imprez” (wśród wszystkich firm organizujących imprezy w kraju). Te działania, oraz przede wszystkim kapitalni partnerzy, dały nam w mijającym roku masę pracy. A nasza praca, to Wasza rozrywka.

 

 

To tyle tytułem podsumowania roku, który dla nas będzie pracowity do samego końca, bo dostarczamy rozrywkę również w Sylwestra.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego, 2013 roku, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Parterom. Oby Święta i cały kolejny rok były pełne zdrowia, szczęścia, sukcesów i radości. Życzymy Wam, by, mimo kryzysu i innych zawirowań, zawsze dopisywała Wam pomyślność w życiu rodzinnym i zawodowym, oraz doskonała kondycja zdrowotna, biznesowa i finansowa. Codziennego uśmiechu, radości z życia, spełnienia marzeń, realizacji celów i ogólnego zadowolenia, życzy zespół Total Games Entertainment.

Wesołych Świąt!

P.S. I dobrej zabawy w Sylwestra 🙂