W oczekiwaniu na Bonda…

Przypomnijmy, że film Skyfall”(bo tak nazywa się najnowsza część) to 23cia część przygód o Jamesie Bondzie. Jak się okazuje premiera filmu w Polsce została ustalona na 9 Listopada. Trzeba dodać, że będzie to pierwszy film 007, wydany w technologii IMAX! Jest to, bez wątpienia trafna forma dla podkreślenia efektownego kina akcji.

Co nowego jeszcze czeka na nas w najnowszym odcinku?

Bardzo ważną zmianą, która wywołała wielki szum pośród fanów jest zmiana nawyków głównego bohatera. Zamiast popijać martini z wódką, wstrząśnięte- nie zmieszane, agent zastąpi je…piwem Heineken.  Dlaczego ta zmiana? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi- chodzi o reklamę. Czy tak odważna zmiana kultowego już elementu Bondowskich przygód, wyjdzie twórcom filmu „na dobre”? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć już w listopadzie.

Atrybutami agenta Jej Królewskiej Mości niezmiennie pozostają szybkie auta oraz piękne kobiety o figurze modelek. Na szczęście 007 wciąż pozostaje wierny swoim gustom jeśli chodzi o wysokiej klasy samochody. W najnowszym dziele o przygodach 007, Bond poruszać się będzie klasycznym Astonem Martinem DB5. Samochód ten, nie po raz pierwszy będzie towarzyszyć szpiegowi. Cudo na kółkach wystąpiło również w poprzednich częściach z serii. Modelki zaś dały agentowi status czegoś więcej niż tylko zwykłego stróża prawa. Jeżeli te kwestie także ulegną zmianie, czy równie chętnie zajrzycie do kin?Film ten, będzie nie wątpliwie przełomowym filmem w historii Agenta. Reżyser, Sam Mendes nie bał się wprowadzić wielu zmian także w obsadzie. Wiadomo jest, że szefem wydziału naukowo- rozwojowego brytyjskiego wywiadu -Q, zostanie najmłodszy dotychczas w tej roli Ben Wishaw.

Z sercem pełnym obaw a zarazem ciekawości oraz entuzjazmu, czekamy na nowy obraz losów Agenta 007. Ale przecież o takie emocje chodziło twórcom filmu…