Theme Parties – czyli co, jak i po co?

Imprezy tematyczne to wspaniały sposób, aby zintegrować pracowników, rodzinę, grupę znajomych czy nawet ludzi, którzy kompletnie się nie znają. Taki wieczorek możemy zorganizować pod każdym pretekstem. Nie ważne czy wydarzenie które chcemy zaplanować to urodziny, sylwester, wieczór kawalerski/panieński czy oryginalne „Staff party”.

Zabawy tematyczne dają nam możliwość nawiązania cennych znajomości, przeżycia niesamowitej przygody, ale mogą też okazać się nie lada wyzwaniem. Wpływają na polepszenie komunikacji, budowanie nieformalnych relacji, a nawet pozwalają na utożsamienie się z daną grupą. Już same przygotowania do podobnego eventu mogą być przyjemne, dzięki podsuwaniu sobie pomysłów, jak by tu zrobić wrażenie na kolegach. Ilu z nas miało ochotę chociażby na chwilę wcielić się w Spidermana, tzw. „Grubą rybę”, a panie w Kopciuszka, ale nigdy do tego nie było okazji?

Jednym z pomysłów może być „Casino Night”. Po co wybierać się do kasyna, skoro może ono przyjechać do Ciebie! Tu przystojni panowie chodzą w smokingach, a panie w pięknych wieczorowych sukienkach, z wymodelowanymi fryzurami z lat 40-tych, albo 20-tych. Aby od samego początku wprowadzić naszych gości w klimat planowanej imprezy, jako zaproszenie możemy podarować żeton do gry w pokera.

Jeśli uznamy że lepszym rozwiązaniem będą ciepłe klimaty, zawsze można wybrać się na „Hawaje”. Za oknem zima, a my nagle znajdujemy się w śród palm, papug i z rozsypanym piaskiem pod stopami. Panie przebierają się  za piękne hula girls a panowie za surferów.

Pamiętajmy, że wieczory tematyczne możemy zorganizować w dowolnie wybranym przez nas miejscu, nie martwiąc się ,że coś może się nam nie udać. Scenariusze takich imprez mogą być różnorodne, ale ważne jest to aby nasi goście uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach  spontanicznie, tak aby ich zachowania były naturalne. To od nas zależy gdzie wylądujemy tym razem…

  • Łukasz Karpiński

    Dla szukających interesujących pomysłów na imprezy tematyczne polecam odwiedzenie strony http://www.fabryka-atrakcji.com , na miejscu mnóstwo pomysłów na ciekawe zaaranżowanie imprezy firmowej