Oficjalny zwiastun i plakat zapowiadający „Skyfall” już dostępne!

Nowy film promujący Bonda okazuje się masą eksplozji, dźwięków dubstepu i wybuchem gier słownych. Lojalność Bonda z M zostaje przetestowana, kiedy jej przeszłość zaczyna ją prześladować. Kiedy MI6 zostaje zaatakowane, Bonda zadaniem jest wytropienie i zniszczenie zagrożenia, nawet jeśli ceną tego będzie jego życie prywatne…

Do tej pory jedyne informacje jakie posiadaliśmy odnośnie filmu, to te ze zdjęć promocyjnych. Jednak trailer „Skyfall” jest już z nami, co oznacza, że mamy okazję dowiedzieć się, co w trawie piszczy…

A więc, czym jest Skyfall? Na ten moment, nie wiadomo, ale przynajmniej James Bond powraca na ekrany kin. Zapowiedz wydaje się obiecująca, a więc jedyne co nam pozostaje to czekać…  Bez obaw, data na trailerze odnosi się do premiery amerykańskiej, w Polsce film ukaże się już 26 października.

Sam trailer również podkręca napięcie. Pierwsze momenty pokazują 007 w pokoju przesłuchań. Wtedy też pada tytułowe słowo Skyfall , choć nie wiadomo co znaczy, agent odpowiada-zrobione. Zza szyby obserwują go słynna M oraz jej następca. Potem akcja 1,5 minutowego trailera toczy się szybko. Migawki pokazują standardowy pakiet Bondowskiego otoczenia: strzelaniny, wybuchy, piękne kobiety. Cała konwencja jest dość mroczna i tajemnicza.

W jednym z wywiadów odtwórca głównej roli przekonuje,że film będzie znacznie różnił się od poprzednich z serii, jednak „nadal będzie to świetny Bond”. Film jest wyjątkowy również z innego powodu. Towarzyszy mu 50 -lecie powstania serii o brytyjskim szpiegu! Nie ma wyboru- produkcja jest skazana na sukces.

Warty oczekiwania? Pierwsza zapowiedź w formie plakatu tego filmu, który oficjalnie został ukazany 17 maja. Jak się okazuje plakat ujrzał światło dzienne nieco później w produkcji filmu, niż którykolwiek z plakatów z ery „nowego” Bonda, którego zapoczątkowało przełomowe „Casino Royale”

 Prawie sześć miesięcy po rozpoczęciu pracy nad filmem, pierwszy plakat „Skyfall” został wreszcie ujawniony. Uderzający czarno-biały obraz z Danielem Craigem jako 007, który kroczy w kierunku kamery, otoczony jest grafikami lufy broni palnej. Plakat został opublikowany na głównej stronie promującej Bonda 007.com.