Jak się bawić w trakcie Euro 2012?

Euro 2012

Nic tak dobrze nie wpływa na integrację, jak sport. Można więc zdywersyfikować działania i oprócz samego oglądania meczów w domowym zaciszu, stworzyć piłkarski event! Warto już teraz pomyśleć o zorganizowaniu imprezy tematycznej pod hasłem Euro 2012. Pechowcy, którym zabrakło biletów na mecze, nie muszą rezygnować ze stadionowej atmosfery. Wystarczą odpowiednie zabiegi.

Ważna będzie scenografia miejsca, w którym planowe jest oglądanie piłkarskich zmagań. Wystrój w barwach Polski i oficjalne kolory Euro 2012, gadżety piłkarskie, efektowny telebim i dobre towarzystwo, zapewnią całkiem przyjemne emocje. W przerwach meczu nie może zabraknąć iście stadionowego posiłku. Zamiast tradycyjnego obiadu, sięgnijmy po hot-dogi i kiełbaski z grilla.

 

Wariantów miejsc do zorganizowania imprezy nie brakuje. Możemy zrobić to w plenerze, zorganizować telebim , zaplecze gastronomiczne i techniczne. Można nawet pokusić się żeby było to lokalne boisko! Wynająć możemy również na ten czas salę w klubie, hotelu lub restauracji. Dodatkowo emocje wieczoru podsycać mogą np. występy zawodowych cheerleader-ek lub pokazy tricków piłkarskich. Jeżeli chcemy naprawdę poczuć się wyjątkowo, wyjątkowych gości też nie może zabraknąć.

Wieczór uświetnić powinny gwiazdy footballu lub ogólnie pojętej estrady sportowej. Przed meczem wyświetlenie najlepszych momentów w historii footballu, spowoduje, że nie jednemu kibicowi zakręci się łza w oku . Osoba, która będzie dbała o całość imprezy może być ubrana w strój sędziego. Uraczy nas zabawnymi komentarzami i zadba o odpowiedni klimat.

A co na to Panie?

Nawet mniej zapaleni fani piłki nożnej świetnie odnajdą się w takim klimacie. Wbrew pozorom kobiety, którym termin „spalony” kojarzy się jedynie z kuchnią, też znajdą coś dla siebie. W końcu oglądanie 22 wysportowanych przystojniaków to sama przyjemność. A wynik? Kto by się tam nim przejmował.