Impreza plenerowa

Znaczną zaletą takich spotkań jest bardzo swobodna atmosfera, a co za tym idzie, możliwość przekształceń imprezy na wszelkie możliwe sposoby!

Kilka przykładów niecodziennych aktywności na świeżym powietrzu:

Jednym z podstawowych sposobów organizacji czasu wolnego, gdy sprzyja nam piękna pogoda jest piknik. Jest to podstawowa  metoda, ponieważ jest nie tylko prosta w organizacji, ale również przez wszystkich uwielbiana. Jeżeli organizujemy tego rodzaju wydarzenie dla większej liczby osób, możemy wyprawić ją w jakimś konkretnym temacie np. western piknik i wzbogacić go odpowiednimi gadżetami, typu byk rodeo. Wspaniałą i równie przyjemną atrakcją może być też rozpalenie ogniska.

Kolejnym pomysłem może być zabranie naszej ekipy na wycieczkę, która odbywa się w nieco inny sposób niż znane nam dotychczas wędrówki. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj spływ kajakowy czy też rajd Off- Road. Na końcu trasy, zorganizować możemy mały posiłek dla każdego z uczestników.

Dla sportowców i innych miłośników ruchu dobrą opcją będzie zorganizowanie spędzenia czasu na dworze w nieco bardziej aktywny sposób. Może okazać się to idealnym połączeniem odrobiny ruchu z dużą dawką dobrej zabawy. Świetnym przykładem tego połączenia może być zorganizowanie gry w paintball, wypadu na ściankę wspinaczkową, strzelnicę z łuku czy wiatrówki oraz gry zespołowej.

Jak wiemy wspólnie spędzony czas, wcale nie musi zakończyć się wraz z finałem danej aktywności. Efektem takiego wydarzenia bardzo często jest wspaniała integracja naszych uczestników,  a także długo oczekiwany przez niektórych, zastrzyk adrenaliny lub wymarzony relaks na świeżym powietrzu.