Eventy zimowe

Event zimowy to niepowtarzalna zabawa, która na długo pozostaje w pamięci pracowników, a także dostarcza moc emocji i ładuje pozytywną energią. Tak naprawdę nie ma powodu do zmartwień przy organizacji owego wydarzenia, ponieważ niektóre rodzaje aktywności możemy przeprowadzić jedynie zimą, dlatego też warto ją właśnie do tego wykorzystać.

Oto kilka atrakcyjnych pomysłów, na zorganizowanie czasu wolnego w sezonie zimowym:

Jazda na nartach, snowboarding- jeden ze standardowych sposobów spędzania wolnego czasu zimą, dla pasjonatów to wymarzona zabawa, dla amatorów czas by podszkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów, ewentualnie wypić pysznego grzańca na szczycie.

Skutery śnieżne- wspaniały sposób by przeżyć odrobinę białego szaleństwa, po za tym idealna okazja by podziwiać górskie widoki w zimie.

Kulig- rodzaj atrakcji, którą warto zarezerwować na wieczór by móc zabrać pochodnie i połączyć z późniejszym ogniskiem.

Lodowisko- wbrew pozorom ta prosta nawierzchnia pokryta taflą lodu skrywa bardzo ciekawe i oryginalne wydarzenia. Od tak trywialnych jak nauka jazdy, popisy taneczne aż po mecz hokejowy czy curling.

Zorbing- kula sferyczna- nie tylko może być atrakcją w lecie, ale i zimą. Warunki umożliwiają korzystanie z kuli zarówno na górkach i wzniesieniach (wtedy kula stacza się w dół z człowiekiem w środku), jak i na terenie płaskim (wtedy uczestnik poruszając się w kuli, pokonuje specjalny tor przeszkód).

Jak wiemy, niektóre z przedstawionych pomysłów uzależnione są od warunków terenowych. Czasami jednak warto wyjechać by spędzić niezapomniane chwile w gronie naszych współpracowników.