Dzień dziecka za pasem! Czas na Kinderbal z prawdziwego zdarzenia!

Z pewnością dobre jedzenie i ładnie nakryty stół nie wystarczą aby zadowolić najbardziej wymagających gości- naszych milusińskich. Potrzebna jest prawdziwie bombowa impreza, którą dziecko i jego przyjaciele będą mogli długo wspominać. Warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły.Od wystroju miejsca w jakim odbędzie się impreza, po menu i muzykę.

Kiedy dzieci nic nie robią, na pewno robią coś złego…

Aby uniknąć takich myśli, ważne jest to, aby zadbać o dodatkowe atrakcje, które wypełnią czas dzieciaków. Bardzo efektownym pomysłem jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Dla dziewczynek motywem przewodnim może być np. bal księżniczek, czarodziejki lub wróżki. Dla chłopców imprezy pod hasłem pirat, Superman czy kowboj.

Aby ogarnąć całe rozbrykane towarzystwo powinna tam się znaleźć odpowiednia ku temu osoba. Czy klaun lub uśmiechnięta postać z ulubionej bajki dadzą radę? Na pewno, jeśli zadbamy by była to osoba kompetentna. Imprezę taką można urządzić w wielu miejscach. Jak wiadomo dzieci potrzebują ruchu. Dziesięć minut grzecznie w jednym miejscu? Hmm, to chyba niewykonalne. Zatem szaleństwo na świeżym powietrzu! To jest to! Jeżeli zdecydujemy się na wyjście w plener, świetną zabawą może okazać się park linowy, zoo lub ogród, w którym znajdzie się parę dmuchanych zjeżdżalni lub trampolina. Zawody sportowe i gry plenerowe kreatywnie zaangażują najmłodszych i nie pozwolą im się nudzić.

Co jeśli pogoda nie dopisze? Nic straconego. Impreza w domu też może okazać się strzałem w 10. Wtedy zaangażujmy najmłodszych w gry i zabawy. Imprezę urozmaici malowanie twarzy czy pokaz skręcania balonów, z których wyjdą naprawdę ciekawe postacie. Nie zapomnijmy o bajkowym menu. Tutaj wyrafinowane potrawy lub zwykły, choć na pewno pyszny rosół, nie przejdzie. Oprócz łakoci na stole powinny zagościć potrawy o bajkowych nazwach i wyglądzie. Przekształcenie zwykłej kanapki w tost w kształcie myszki Miki nie jest trudne a sprawi wiele frajdy najmłodszym.

Taka impreza sprawi radość nie tylko najmłodszemu pokoleniu. Z pewnością rodzice chętnie powrócą do czasów młodości. W końcu w każdym z nas drzemie odrobina dziecka…