Ciekawe atrakcje weselne

Każda mała dziewczynka marzy o idealnej uroczystości weselnej, na której będzie piękna niczym księżniczka z bajki. Już od najmłodszych lat wyobraża sobie jak ten najważniejszy dzień w jej życiu będzie wyglądał. Z biegiem lat oczywiście koncepcje się zmieniają, jednak jedno pozostaje pewne – ten dzień, ma być perfekcyjny.

I mimo, że to kobiety bardziej zaaferowane są przygotowaniami dotyczącymi ślubu i późniejszych uroczystości weselnych, to jednak mężczyźni przeżywają to wydarzenie w nie mniejszym stopniu. Obydwoje więc, przyszli małżonkowie wkładają ogromne pokłady sił w to, aby marzenia stały się realne. Nic też więc dziwnego, że planowanie zaślubin rok wcześniej to już zdecydowanie za późno.

Pomysły, które sprawią, że twoje wesele będzie jak z bajki:

Pierwszą propozycją jest osłodzenie nieco imprezy uczestnikom czekoladową fontanną, która nie jest czymś spotykanym na co dzień i z pewnością wzbudzi szczególne zainteresowanie wśród tych najmłodszych gości. Aby zadowolić tych nieco starszych, ciekawym pomysłem jest zorganizowanie pokazu barmańskiego. Za jego sprawą, partycypanci nie tylko będą mieli okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie w wykonaniu barmanów, ale również spróbować ciekawych kombinacji drinków. Taką samą rolę spełni pokaz iluzjonisty czy specjalistów od zabawy z ogniem.

Innym interesującym akcentem może być wykonanie czegoś wprost przez państwa młodych. Gości z pewnością ucieszy fakt, że młodzi sami przygotowali coś specjalnego na tę okazję. I tutaj jedną z możliwości jest zaprezentowanie małej sesji zdjęciowej młodej pary. Inne pomysły to przedstawienie krótkiego skeczu, czy zademonstrowanie pokazu tanecznego. Idealnym zwieńczeniem wesela i tym samym idealną niespodzianką dla gości, będzie pokaz pirotechniczny w postaci fajerwerków lub wypuszczenie ku niebu lampionów szczęścia, które nie tylko wprowadzają w szczególny nastrój ale i podkreślają doniosłość chwili.

Tego typu atrakcje są gwarancją niezapomnianych wrażeń na każdej uroczystości weselnej. Czasem jednak mogą absorbować bardzo dużo wysiłku i czasu. Zatem zachęcamy do wcześniejszego planowania tego szczególnie ważnego wydarzenia.  Dla wielu pomocnym może okazać się wykwalifikowany party planner, który dołoży niezbędnych starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem.