10-lecie Małopolskiego Domu Książki – relacja z imprezy

Na tak zwane „dzień dobry”  każdy z uczestników został przywitany fantami – panie kolorowymi boa a mężczyźni kapeluszami w stylu Al Capone.  Musimy jednak wspomnieć, że to Panie zdecydowanie chętniej sięgały po obydwa rodzaje powitalnych prezentów 😉

Po rozgrzewce w postaci upojnych napojów i trunków, szejkowanych,  polewanych i serwowanych  przez nasze piękne barmanki, przyszedł czas na główną atrakcję wieczoru – zabawę w kasyno. Oj,  było w czym wybierać!  Do pełnej dyspozycji uczestników zabawy oddane zostały 4 stoły do gry:  w Pokera,  Amerykańską Ruletkę oraz Black Jacka! Głębokie zaangażowanie uczestników w grę, po raz kolejny potwierdziło, że nasi krupierzy prowadząc zabawę potrafią zapewnić rewelacyjną rozrywkę!

Niektórzy z uczestniczących mieli nawet okazję wcielić się w rolę krupiera- rozdać karty, żetony a nawet poprowadzić całą rundę. Tego nie uda się zrobić nikomu w prawdziwym kasynie! Całe wydarzenie umilały brzmienia lat 20-tych i 30-tych, przygotowane specjalnie dla gości, przez  DJ Tomasza. Oczywiście rytmy nieco się zmieniały, a na liście znalazł się również  jazz, bossa nova a nawet muzyka klubowa, do których nie sposób było nie zabalować na parkiecie.

Na zakończenie goście podziękowali ekipie Total Games gorącymi brawami za ten przyjemny wieczór. Serdecznie dziękujemy!